Компанія «Глянц» пропонує Вам взяти килимові покриття в оренду, що позбавляє вас від одноразових великих вкладень. Кількість замін і розмір килимового покриття залежить від прохідності приміщення і погодних умов. На сьогоднішній день даною послугою користуються в усьому світі більшість торгових і бізнес-центрів, банків, магазинів і ресторанів.

Килимок в оренду? Телефонуйте — 097 743-94-18, 096 696-67-95 та 050 521-04-25

Ми надаємо в оренду килимки від ТМ Milliken (Англія) різних розмірів. Вони розроблені спеціально для збору бруду і вологи в зонах інтенсивного руху. Килимові покриття витримують очищення при високих температурах, вони також можуть використовуватися в промисловості.


Обираючи послугу компанії «Глянц» — оренду брудозахисних килимів, Вам не треба нічого купувати, Ви платите тільки за заміну забрудненого килима. Якщо Ви покладете наше покриття біля дверей, то Ваші підлоги стануть на 70% чистіші і сухіші, тому що ці покриття виготовлені за особливою західною технологією і затримують бруд, пісок, вологу, пил, сніг, що заносяться до приміщення. Частота заміни килимових покриттів залежить від інтенсивності руху людей, погодних умов і пори року. Подальшу роботу ми приймемо на себе, і забруднене покриття буде регулярно, відповідно до Ваших побажань — два рази на місяць або чотири рази на місяць, замінюватися на таке ж чисте.

Загальновідомо, що у великих містах, де в громадських приміщеннях щодня може проходити величезна кількість людей, часто постає потреба в регулярному чищенні та навіть заміні підлогового покриття. Завдяки сервісу оренди брудозахисних килимків компанії «Глянц» в Івано-Франківську та Надвірній багато компаній уже вирішили для себе цю проблему.

Періодичність заміни Розмір 85х150 см, ціна за місяць*, грн Розмір 115х180 см, ціна за місяць*, грн
2 рази в місяць 140,00 (70,00 — один обмін) 200,00 (100,00 — один обмін)
4 рази в місяць 280,00 (70,00 — один обмін) 400,00 (100,00 — один обмін)

* Під періодом «місяць» мається на увазі період із чотирьох календарних тижнів.


Застосування брудозахисних килимків

Брудозахисні килимки радимо використовувати: за вхідними дверима; перед ліфтами, ескалаторами; біля сходів і на сходових майданчиках; перед виробничими приміщеннями, торгівельними прилавками; у місцях інтенсивного руху людей.

Мережа пунктів оренди «Глянц»

Адреси пунктів у Івано-Франківській області.