Оренда килимків

Компанія «Струмок» пропонує Вам взяти килимові покриття в оренду, що позбавляє вас від одноразових великих вкладень. Кількість замін і розмір килимового покриття залежить від прохідності приміщення і погодних умов. На сьогоднішній день даною послугою користуються в усьому світі більшість торгових і бізнес-центрів, банків, магазинів і ресторанів.

Килимок в оренду? Телефонуйте: 067 657-77-10 та 067 010-77-10

Ми надаємо в оренду килимки від ТМ Milliken (Англія) різних розмірів. Вони розроблені спеціально для збору бруду і вологи в зонах інтенсивного руху. Килимові покриття витримують очищення при високих температурах, вони також можуть використовуватися в промисловості.

Обираючи послугу компанії « Струмок» — оренду брудозахисних килимів, Вам не треба нічого купувати, Ви платите тільки за заміну забрудненого килима. Якщо Ви покладете наше покриття біля дверей, то Ваші підлоги стануть на 70% чистіші і сухіші, тому що ці покриття виготовлені за особливою західною технологією і затримують бруд, пісок, вологу, пил, сніг, що заносяться до приміщення. Частота заміни килимових покриттів залежить від інтенсивності руху людей, погодних умов і пори року. Подальшу роботу ми приймемо на себе, і забруднене покриття буде регулярно, відповідно до Ваших побажань — два рази на місяць або чотири рази на місяць, замінюватися на таке ж чисте.

Застосування брудозахисних килимків

Брудозахисні килимки радимо використовувати:

  • за вхідними дверима;
  • перед ліфтами, ескалаторами;
  • біля сходів і на сходових майданчиках;
  • перед виробничими приміщеннями, торгівельними прилавками;
  • у місцях інтенсивного руху людей.

Загальновідомо, що у великих містах, де в громадських приміщеннях щодня може проходити величезна кількість людей, часто постає потреба в регулярному чищенні та навіть заміні підлогового покриття. Завдяки сервісу оренди брудозахисних килимків компанії «Струмок» в Івано-Франківську та Надвірній багато компаній уже вирішили для себе цю проблему.

Вартість оренди

Періодичність заміниРозмір 85х150 см, ціна за місяць*, грнРозмір 115х180 см, ціна за місяць*, грн
4 рази в місяць 640 (160 один обмін)880 (220 один обмін)

* Під періодом «місяць» мається на увазі період із чотирьох календарних тижнів.

Зробити замовлення

Брудна сорочка? Пляма на скатертині? Ми все виправимо — зробіть замовлення на нашому сайті вже зараз!

Наш менеджер зв’яжеться з вами, прорахує його вартість, вкаже найближчий приймальний пункт і час виконання замовлення.