Послуги хімчистки


Прання постільної білизни, рушників та халатів

Процес прання білизни в домашніх умовах ототожнюється у багатьох господинь двома незручностями — сушінням і прасуванням. Всі турботи з прання, сушіння і прасування білизни бере на себе пральня. Користуючись послугами нашої пральні, ви можете бути впевнені в тому, що ваша білизна дійсно переться в окремій машині. Сушиться білизна кожного клієнта в окремих машинах, а потім проходить процес прасування на нових сушильно-прасувальних ковзанках.

(більше…) Детальніше

Хімчистка килимів та ковроліну

Килими і килимові покриття є невід’ємною частиною будь-якого будинку чи офісу. Килимові покриття чи ковролін — це гарно та зручно. Для того, щоб вони довго зберігали початковий вигляд, яскравість фарб і були безпечні для здоров’я, необхідно забезпечити їм правильний догляд.

(більше…) Детальніше

Екологічне очищення дитячих м’яких іграшок

Всі родом з дитинства пам’ятаємо, як важлива чистота в житті кожної людини. Мами з самих ранніх років привчали нас до цього. «Чистота запорука здоров’я» — нерідко повторювали вони. Адже дитячий імунітет не досить сильний для того, щоб боротися з простими інфекціями, які оточують малюків. А що Ви можете сказати про м’які іграшки, якими Ваші дітки так люблять гратися? Саме в них знаходиться стільки бруду та пилу, яку, на жаль, не видно нам.

(більше…) Детальніше

Реставрація подушок та аквачистка пір’я

Як відомо, людина третину свого життя проводить уві сні, але, на жаль, не піклується про це належним чином. Ковдра і подушка контактують з нами кожен день і використовуються багато років. При цьому навіть регулярна заміна наволочки особливої користі не приносить.

(більше…) Детальніше

Хімчистка і фарбування виробів з шкіри та хутра

Хімчистка дублянок. Хімчистка шкіри. Ми повністю відновимо вигляд Вашої дублянки або шкіряної куртки. Спочатку ми в ручну зачистимо найбільш забруднені місця, потім за допомогою автоматизованої хімчистки дбайливого чищення доведемо Вашу річ до ідеального стану. Якщо Ваша дублянка вицвіла або втратила первісний колір, то ми легко його відновимо.

(більше…) Детальніше

Зробити замовлення

Брудна сорочка? Пляма на скатертині? Ми все виправимо — зробіть замовлення на нашому сайті вже зараз!

Наш менеджер зв’яжеться з вами, прорахує його вартість, вкаже найближчий приймальний пункт і час виконання замовлення.