Екологічне очищення дитячих м’яких іграшок

Всі родом з дитинства пам’ятаємо, як важлива чистота в житті кожної людини. Мами з самих ранніх років привчали нас до цього. «Чистота запорука здоров’я» — нерідко повторювали вони. Адже дитячий імунітет не досить сильний для того, щоб боротися з простими інфекціями, які оточують малюків. А що Ви можете сказати про м’які іграшки, якими Ваші дітки так люблять гратися? Саме в них знаходиться стільки бруду та пилу, яку, на жаль, не видно нам.

М’які іграшки рекомендується чистити від пилу не рідше одного разу на тиждень. У домашніх умовах досить складно впоратися з таким втомливим заняттям. Іграшку можна пропилососити, протерти вологою ганчіркою або просто випрати, але після прання, іграшка просто втрачає свій первісний вигляд. А порошок, який  залишається на іграшці, може показати не найкращі результати при контакті з Вашим малюком. Тому краще всього принести Вашу іграшку нам, і ми без проблем впораємося з цим завданням.

Наші професіонали повернуть Вашій іграшці колишню чистоту та привабливість. Для чищення, і це дуже важливо, ми використовуємо безпечний та екологічно чистий для дітей розчин, у який входить рідке мило і вода. Для того щоб на іграшках збереглися всі дрібні деталі й ворс, вибирається щадний режим прання. Для кожної нової партії ми заливаємо нову порцію хімікату, який збирає бруд з поверхні іграшки і не дає їй осісти на неї знову. Якщо ваш улюблений ведмідь сильно забруднився, допускається легка хімчистка.

Наша компанія допоможе Вам справитися з будь-якими труднощами і поверне посмішку Вашій дитині, яка так сумує за своїм м’яким, плюшевим звірятком. Адже найголовніша мета м’якої іграшки — це дарувати ніжність і втішати малюка. І Ви не можете позбавити його цієї радості.

М’які іграшки стануть знову чистими, яскравими та свіжими. Здоров’я ваших дітей — важливіше понад усе!

Зробити замовлення

Брудна сорочка? Пляма на скатертині? Ми все виправимо — зробіть замовлення на нашому сайті вже зараз!

Наш менеджер зв’яжеться з вами, прорахує його вартість, вкаже найближчий приймальний пункт і час виконання замовлення.