Хімчистка і фарбування виробів з шкіри та хутра

Хімчистка дублянок. Хімчистка шкіри. Ми повністю відновимо вигляд Вашої дублянки або шкіряної куртки. Спочатку ми в ручну зачистимо найбільш забруднені місця, потім за допомогою автоматизованої хімчистки дбайливого чищення доведемо Вашу річ до ідеального стану. Якщо Ваша дублянка вицвіла або втратила первісний колір, то ми легко його відновимо.

За допомогою унікальної технології ми підберемо початковий колір і Ваша дублянка стане як нова. Ми гарантуємо не тільки насичений колір, але і якісне фарбування. Навіть якщо ви потрапите під дощ — фарба не потече.

Етапи фарбування шкіри

Попередньо  знежирюємо поверхню шкіри за допомогою спеціальних засобів. У тому випадку, якщо шкіра вже була пофарбована і забарвлюється повторно, необхідно видалити попереднє лакофарбове покриття, а також переконатися, що на її поверхні не залишилося гідрофобних засобів по догляду за шкірою на основі воску, силікону, гліцерину та масел.

Температура повітря в приміщенні, в якому проводиться фарбування шкіри, повинна бути 18-25 °С, відносна вологість не більше 80%. В приміщенні не повинно бути порошно, бажано наявність фарбувальної камери з витяжкою. Поверхня, призначена для фарбування повинна бути чистою і сухою.

Сушка забарвлених шкіряних виробів проводиться при 50-60 °С протягом 2-3 годин. Можна використовувати як конвективну, так і інфрачервону сушку або їх комбінацію. Температурно-часові режими вказані для відносної вологості 50-70% і товщини мокрого шару 80-100 мкм. Технологія фарбування виробів зі шкіри допускає сушку при кімнатній температурі. При температурі 18-20 °С фарба висихає за 8-10 годин до складування.

При високій вологості час сушки може істотно збільшуватися. При сушінні пофарбована шкіра не виділяє ніяких шкідливих або легко займистих речовин.

Хімчистка хутра

Хімчистка шуб-робиться нашими майстрами, під керівництвом технологів, вручну, що дозволяє контролювати весь процес чищення. Після чищення Вашої шуби зроблять полірування  хутра і вона заблищить, як нова.

Збережіть надовго аристократичність та бездоганний смак, що яскраво підкреслюють вироби з хутра.  Ексклюзивний матеріал потребує ексклюзивного догляду!

Зробити замовлення

Брудна сорочка? Пляма на скатертині? Ми все виправимо — зробіть замовлення на нашому сайті вже зараз!

Наш менеджер зв’яжеться з вами, прорахує його вартість, вкаже найближчий приймальний пункт і час виконання замовлення.