Хімчистка килимів та ковроліну

Килими і килимові покриття є невід’ємною частиною будь-якого будинку чи офісу. Килимові покриття чи ковролін — це гарно та зручно. Для того, щоб вони довго зберігали початковий вигляд, яскравість фарб і були безпечні для здоров’я, необхідно забезпечити їм правильний догляд.

Найпростішим способом чистки можна назвати чистку килимів пилососом, адже до 70% усіх забруднень складають сухі частинки, а 30%, які залишилися, це прилиплі забруднення. Килими із натуральних волокон активніше затримують бруд, ніж синтетичні і при чистці потребують дбайливішої обробки. Якісні килими можуть затримувати до одного кілограма бруду на один квадратний метр. Головним накопичувачем бруду є верхня частина ворсу — близько 40% від його довжини. Щоденне прибирання пилососом являється невід’ємною частиною догляду за ним, але з часом цього буде недостатньо, тому необхідно провести хімчистку килимів.

Хімчистка килима — важливий захід, який необхідно проводити не рідше двох разів на рік для підтримки його у первісному вигляді. Килимові покриття випробовують на собі підвищені навантаження при великій прохідності.

У процесі експлуатації на килимах з’являються різні плями і забруднення, накопичується пил і шкідливі мікроорганізми, а це може завдати шкоди здоров‘ю. Неохайний вигляд брудного килима, ковроліна псує весь інтер’єр приміщення. Будь-який килим, килимове покриття потребують чищення, догляду.

Виконати хімчистку килима, ковроліну, килимового покриття, повернути їм первозданний вигляд не так просто, як здається на перший погляд. До певного килимового покриття застосовується конкретний метод чистки й засіб для чищення, тому будьте дуже акуратні, перш ніж зайнятися такою відповідальною роботою, як чищення килимів. Зіпсувати килим дуже просто — наприклад, скориставшись не тим миючим розчином для хімчистки, можна пошкодити ворс або колір.

Наша компанія виконує такі роботи, як: хімчистка килимів, хімчистка паласів, хімчистка килимового покриття, делікатна хімчистка вовняних килимів та килимів ручної роботи.

Процес хімічного чищення килимів  складається з наступних етапів:

  • Попередня чистка — обробка локальних плям і забруднень.
  • Хімчистка килимів, хімчистка килимового покриття спеціальним розчином вручну (при сильному забрудненні).
  • Механізоване чищення килимів.
  • Видалення бруду й залишків хімічного розчину з оброблюваних поверхонь.

Зробити замовлення

Брудна сорочка? Пляма на скатертині? Ми все виправимо — зробіть замовлення на нашому сайті вже зараз!

Наш менеджер зв’яжеться з вами, прорахує його вартість, вкаже найближчий приймальний пункт і час виконання замовлення.