Прання постільної білизни, рушників та халатів

Процес прання білизни в домашніх умовах ототожнюється у багатьох господинь двома незручностями — сушінням і прасуванням. Всі турботи з прання, сушіння і прасування білизни бере на себе пральня. Користуючись послугами нашої пральні, ви можете бути впевнені в тому, що ваша білизна дійсно переться в окремій машині. Сушиться білизна кожного клієнта в окремих машинах, а потім проходить процес прасування на нових сушильно-прасувальних ковзанках.

На сьогодні в області саме у нас найновіше обладнання італійського та американського виробництва. Ми використовуємо новітню технологію прання за допомогою пару. На жаль перучи свої речі у домашніх умовах , вони з кожним майбутнім пранням втрачають свій привабливий вигляд та структуру. І тільки завдяки інноваційній технології прання за допомогою пару, принцип дії якого заключається в тому, що при пранні одяг піддається впливу теплої води і повітря. І пар, будучи поєднанням обох цих елементів, поводитьсяя з одягом самим мяким та делікатним способом. Він освіжає одяг, відновлює його — і робить це м’яко, ефективно і швидко. І завдяки цьому ми лагідно перемо найделікатніші речі з шовку та інших ніжних матеріалів.

Наші переваги

  • Всі види робіт і контроль якості здійснюється професійними співробітниками, які мають великий досвід роботи і постійно підвищують свою кваліфікацію.
  • Вода, яка використовується для прання, проходить багатоступеневе очищення, гарантуючи відмінний результат.
  • На всіх етапах обробки білизни використовують ефективні західні технології і якісні, професійні миючі засоби.
  • Сучасне прасувальне устаткування забезпечує якість прасування білизни, гарантує його повне збереження.
  • За рахунок зменшення часу дії на білизні, а також завдяки спеціалізованим миючим засобам, разом з бездоганною якістю, значно збільшується термін служби виробів клієнта.

Для ресторанів, кафе, саун, фітнес-центрів

Для таких Клієнтів наша пральня-хімчистка пропонує повний спектр послуг з прання текстильних виробів. Це: виведення плям з тканини, прасування, накрохмалення серветок і скатертей. Наші майстри справляються з будь-якими завданнями, навіть найскладнішими. Технологи «Струмок» мають великий досвід роботи, у тому числі із закладами, в яких в ужитку складні фасонні вироби (чохли на стільці, спідниці для столів, портьєри, ламбрекени, уніформа персоналу працівників залу і кухні).

Зважаючи на специфіку роботи даного сегменту і турбуючись про уранішніх клієнтів, відділ логістики нашої компанії розробив найбільш оптимальні маршрути доставки.

Спеціально для саун і фітнес-центрів «Струмок» пропонує послуги з прання махрових рушників і халатів

Махра легко піддається пранню, оскільки це натуральна тканина, поверхня якої складається з петель основних ниток. Виріб з махрової тканини здатний витримати не менше 500 процедур прання і при цьому, якщо він якісно вироблений і забарвлений, залишатися як і раніше м’яким і пухнастим. А спеціально розроблені щадні програми прання і найостанніші моделі сушильних апаратів дозволяють нашій пральні зберігати м’якість і колір «махри» навіть у разі найінтенсивнішого використання і при частому пранні.

Для готелів, пансіонатів, будинків відпочинку, медичних установ та санаторіїв

Комплексне обслуговування готелів, пансіонатів, будинків відпочинку включає прання постільної білизни, махрових рушників, ресторанної білизни, уніформи персоналу.

Обробка виробів, які поступають до нас в пральню-хімчистку, здійснюється лише якісною хімією, яку виробляють компанії-лідери на світовому ринку миючих засобів. Ви можете не турбуватися, результат прання Вашої білизни завжди буде винятковим. Прайс-лист для готелів складається індивідуально у кожному конкретному випадку залежно від об’єму виробів, що здаються.

«Струмок» надає послуги з прання текстилю медустановам, клінікам, санаторіям

Ми розуміємо, що для медичних установ головне — дотримання чистоти і гігієни, тому білизна і спецодяг ретельно очищаються і проходять обов’язкову дезінфекцію відповідно до встановлених норм, суворе дотримання яких ми беремо на себе.

Формений одяг працівників медичної організації повинен виглядати бездоганно, оскільки від їх зовнішнього вигляду залежить думка про якість послуг, що надаються. Ми можемо повністю гарантувати дійсно охайний вигляд медичного персоналу Вашої установи, завдяки бездоганному прасуванню.

Для інших сфер діяльності

Поряд з ресторанами, готелями і саунами нашими клієнтами є: магазини, харчові виробництва, різні сервісні організації, приватні клієнти, кафе, підприємства громадського харчування, розважальні комплекси та інші.

Замовлення виконуються 365 днів в році. При виконанні будь-якого замовлення з будь-якої сфери діяльності, ми застосовуємо індивідуальний підхід — до технології прання вноситься невелика, але важлива зміна в один або декілька параметрів (залежно від забруднень) — по хімікатах, температурі, прасуванню, часу прання, температурі води, для якіснішого результату.

Ми постійно удосконалюємо наші знання, упроваджуємо новітні технології, відпрацьовуємо навики роботи, щоб гарантувати Вам бездоганну якість обслуговування!

Зробити замовлення

Брудна сорочка? Пляма на скатертині? Ми все виправимо — зробіть замовлення на нашому сайті вже зараз!

Наш менеджер зв’яжеться з вами, прорахує його вартість, вкаже найближчий приймальний пункт і час виконання замовлення.